Wyjątkowy gabinet stomatologiczny

Ten tytuł powyżej to nie przypadek. Codziennie robimy wszystko, by być coraz lepszą wersją nas samych. Dla naszych Pacjentów stajemy na rzęsach, wychodzimy z siebie i wspinamy się na wyżyny.

Projekt ipokrzyku.pl powstał zgodnie z założeniem, by stworzyć gabinet bezsprzecznie inny niż wszystkie. Mamy ambicję, aby kreować zupełnie nowy standard diagnostyki i leczenia stomatologicznego… No dobra, po prostu chcemy być najlepsi na mieście 😉 Naszą misją jest tworzenie gabinetu Premium, do którego Wy, nasi Pacjenci, będziecie wracać z prawdziwą przyjemnością i szerokim uśmiechem.

Co zatem nas wyróżnia?

 

PIĘCIOLETNIA GWARANCJA

Jako jedyny gabinet stomatologiczny w Polsce południowej oferujemy 5 lat gwarancji na wszystkie zabiegi.

BEZPŁATNA TOMOGRAFIA KOMPUTEROWA

Tylko w IPOKRZYKU.PL tomografia komputerowa CBCT za darmo do każdego planu leczenia.

LECZENIE BRUKSIZMU

Jedyny gabinet stomatologiczny w Polsce specjalizujący się w leczeniu bruksizmu.

MIKROSKOP I KOFERDAM

Wszystkie zabiegi w IPOKRZYKU.PL przeprowadzamy w koferdamie i powiększeniu mikroskopowym.

Nasze atuty

Po pierwsze mamy świadomość, że życie w cyfrowym, przesyconym nowoczesnymi technologiami XXI wieku zobowiązuje, a my gotowi jesteśmy podjąć to wyzwanie. W związku z tym pilnie śledzimy najnowsze trendy stomatologiczne i wdrażamy najnowocześniejsze metody diagnostyczne i terapeutyczne. W naszym gabinecie zawsze możecie liczyć na najświeższe know- how i nowatorskie, nieszablonowe rozwiązania.

Stomatologia w wersji premium

W ipokrzyku.pl jesteśmy jak złota rybka i dżin z magicznej lampy w jednym. Spełniamy Wasze wszystkie, nawet najbardziej wyszukane, stomatologiczne życzenia:

  • Preparaty nanosrebra i nanozłota, które wprowadzają zupełnie nową jakość leczenia kanałowego? Proszę bardzo!
  • Supernowoczesny skaner wewnątrzustny 3shape? Niewiele gabinetów może pochwalić się posiadaniem takiej technologii. A my owszem 🙂
  • Całkowita metamorfoza i odbudowa uśmiechu już w trakcie jednego zabiegu? Dzięki współpracy z liderami rynku implantologiczego jesteśmy w stanie bez problemu zapewnić naszym Pacjentom zabiegi w systemie All-on-4, które gwarantują natychmiastowe rozwiązanie problemu bezzębia.
  • Mobilny aparat do zdjęć punktowych? Tak, mamy taki!
  • A może by tak sprowadzić z Japonii niedostępny w Polsce odcień ceramiki do prac protetycznych? Jasne! Dla nas to codzienność 😉

Bezkonkurencyjna diagnostyka stomatologiczna

Po drugie zdajemy sobie sprawę, iż kluczem do zakończonego sukcesem leczenia jest przede wszystkim trafne rozpoznanie. Dlatego każdy Pacjent na potrzeby stworzenia niepowtarzalnego, indywidualnie dopasowanego planu leczenia, otrzymuje u nas BEZPŁATNIE TOMOGRAFIĘ KOPUTEROWĄ (CBCT)– najdokładniejsze, najbardziej szczegółowe i niepozostawiające pola dla domysłów badanie diagnostyczne. Na jego podstawie diagnozujemy i wspólnie z Wami szukamy optymalnych rozwiązań, aby w rezultacie przeprowadzić skuteczne leczenie. To właśnie holistyczne podejście jest źródłem naszych sukcesów medycznych i estetycznych.

Nasze zobowiązanie

A propos sukcesów- naprawdę wierzymy w to, co robimy. Że dajemy Wam z siebie wszystko, i że to działa. Nie składamy Wam obietnic bez pokrycia- wierzymy w to tak mocno, że jako jedyny gabinet w południowej Polsce oferujemy Wam 5- letnią gwarancję na usługi. Tak, dobrze widzicie 😉 PIĘCIOLETNIA GWARANCJA! A dlaczego? Dlatego, że nie potrafimy inaczej, gorzej. Ponieważ chcemy Was leczyć tak, jak leczylibyśmy naszych najbliższych. A przecież, jeśli kogoś kochamy, to chcemy dla niego jak najlepiej, czyż nie? 🙂

I teraz najważniejsze- z troskliwym zaangażowaniem wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i życzenia. Uśmierzamy ból, ujarzmiamy obawy, poprawiamy komfort, leczymy kompleksy. To właśnie Pacjenci są naszą największą inspiracją, a zaufanie, jakim nas darzą nieustannie dodaje nam skrzydeł.

My wiemy jak

Czy znajdziesz gabinet oferujący leczenie taniej? Zapewne tak… Dziś na zwykłe gabinety stomatologiczne można natknąć się na każdym kroku. Ale czy inni zrobią to lepiej od nas? Zapewnią porównywalną jakość i komfort? Czy dopieszczą Wasze ząbki jak nikt dotychczas? W to na pewno nie uwierzymy! Nigdzie indziej nie spotkasz podobnego połączenia pasji, zaangażowania, wiedzy i umiejętności. Po prostu- kochamy to, co robimy. Przyjdź, przekonaj się sam! Już dziś dołącz do elitarnego grona Pacjentów ipokrzyku.pl, najlepszego gabinetu stomatologicznego w Krakowie.