WIEMY JAK

gabinet stomatologiczny w Krakowie

 

 

Wyjątkowy gabinet stomatologiczny w Krakowie

Codziennie robimy wszystko, by być coraz lepszą wersją samych siebie. Projekt ipokrzyku.pl powstał zgodnie z założeniem, by stworzyć gabinet bezsprzecznie inny niż wszystkie. Mamy ambicję, aby kreować zupełnie nowy standard diagnostyki i leczenia stomatologicznego. Naszą misją jest tworzenie gabinetu Premium, do którego chce się wracać z prawdziwą przyjemnością i szerokim uśmiechem.Co zatem nas wyróżnia?gabinet stomatologiczny w Krakowie

 

  • Przeprowadzamy zabiegi z wykorzystaniem implantów zygomatycznych
  • Wszystkie zabiegi w IPOKRZYKU.PL przeprowadzamy w koferdamie i powiększeniu mikroskopowym.
  • Specjalizujemy się w leczeniu bruksizmu.
  • oferujemy 5 lat gwarancji na wszystkie zabiegi
  • IPOKRZYKU.PL oferujemy tomografię komputerową CBCT za darmo do każdego planu leczenia.

 

 

Nasze atuty

Mamy świadomość, że życie w cyfrowym, przesyconym nowoczesnymi technologiami XXI wieku zobowiązuje, a my gotowi jesteśmy podjąć to wyzwanie. W związku z tym pilnie śledzimy najnowsze trendy stomatologiczne i wdrażamy najnowocześniejsze metody diagnostyczne i terapeutyczne. W naszym gabinecie zawsze możecie liczyć na najświeższe know-how i nowatorskie, nieszablonowe rozwiązania.

 

Stomatologia w wersji premium

W ipokrzyku.pl  spełniamy Wasze wszystkie, nawet najbardziej wyszukane, stomatologiczne życzenia:

  • Preparaty nanosrebra i nanozłota, które wprowadzają zupełnie nową jakość leczenia kanałowego
  • diagnostyka z wykorzystaniem nowoczesnego  skanera wewnątrzustnego 3shape
  • Całkowita metamorfoza i odbudowa uśmiechu już w trakcie jednego zabiegu? Dzięki współpracy z liderami rynku implantologiczego jesteśmy w stanie bez problemu zapewnić naszym Pacjentom zabiegi w systemie All-on-4, które gwarantują natychmiastowe rozwiązanie problemu bezzębia.
  • Mobilny aparat do zdjęć punktowych.
  • Na życzenie sprowadzamy niedostępne w Polsce odcień ceramiki do prac protetycznych

 

gabinet stomatologiczny w Krakowie

 

Bezkonkurencyjna diagnostyka stomatologiczna

Wiemy, iż kluczem do zakończonego sukcesem leczenia jest przede wszystkim trafne rozpoznanie. Dlatego każdy Pacjent na potrzeby stworzenia niepowtarzalnego, indywidualnie dopasowanego planu leczenia, otrzymuje u nas BEZPŁATNIE TOMOGRAFIĘ KOMPUTEROWĄ (CBCT)– najdokładniejsze, najbardziej szczegółowe i niepozostawiające pola dla domysłów badanie diagnostyczne. Na jego podstawie diagnozujemy i wspólnie z Wami szukamy optymalnych rozwiązań, aby w rezultacie przeprowadzić skuteczne leczenie. To właśnie holistyczne podejście jest źródłem naszych sukcesów medycznych i estetycznych.

Wierzymy w to, co robimy. Dajemy  z siebie wszystko i wiemy, że to działa. Nie składamy Wam obietnic bez pokrycia- wierzymy w to tak mocno, że oferujemy  5- letnią gwarancję na wszystkie nasze usługi. Tak, dobrze widzicie 😉 PIĘCIOLETNIA GWARANCJA! A dlaczego? Dlatego, że nie potrafimy inaczej, gorzej. Ponieważ chcemy Was leczyć tak, jak leczylibyśmy naszych najbliższych. A przecież, jeśli kogoś kochamy, to chcemy dla niego jak najlepiej.

Z troskliwym zaangażowaniem wsłuchujemy się w Wasze potrzeby i życzenia. Uśmierzamy ból, ujarzmiamy obawy, poprawiamy komfort, leczymy kompleksy. To właśnie Pacjenci są naszą największą inspiracją, a zaufanie, jakim nas darzą nieustannie dodaje nam skrzydeł.

My wiemy jakgabinet stomatologiczny w Krakowie

 

Czy znajdziesz gabinet stomatologiczny w Krakowie oferujący leczenie taniej? Zapewne tak… Dziś na zwykłe gabinety stomatologiczne można natknąć się na każdym kroku. Ale czy inni zrobią to lepiej od nas? Zapewnią porównywalną jakość i komfort? Czy dopieszczą Wasze ząbki jak nikt dotychczas? W to na pewno nie uwierzymy! Naszym Pacjentom oferujemy niezwykle połączenie pasji, zaangażowania, wiedzy i umiejętności. Po prostu- kochamy to, co robimy! Przyjdź, przekonaj się sam! Już dziś dołącz do elitarnego grona Pacjentów IPOKRZYKU.PL, wyjątkowego gabinetu stomatologicznego w Krakowie.