lek. dent.

Marcin Janowicz

protetyka, cyfrowe projektowanie uśmiechu, stomatologia estetyczna

Dr Marcin ukończył studia na Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie w 2015 roku ale już dużo wcześniej postanowił zostać dentystą. 

Dobrze wie, że działanie w obrębie wrażliwej estetycznie okolicy czyli naszej twarzy, stres, obawy, czynią z wizyt stomatologicznych nadzwyczajne chwile dla naszych Pacjentów.

Mając to na uwadze, wie jak ważne jest indywidualne podejście oraz najwyższa troska o każdego, kto siada na fotelu dentystycznym. Stara się wkładać w to całą swoją energię. Sam przecież korzysta z usług innych specjalistów i wie jak to jest 🙂 Dzięki temu dostrzega w swojej pracy znacznie więcej niż tylko kanałówki, plomby czy korony. Pomaga naszym Pacjentom zdrowo, komfortowo i pięknie się uśmiechać.

I to ma sens! 

Poza pracą w gabinecie prowadzi szkolenia dla dentystów. Zawodowo najbardziej lubi wykonywać metamorfozy uśmiechu oraz leczenie kanałowe. 

Prywatnie szczęśliwy mąż i ojciec. Miłośnik rajdów Formuły 1. Szczerze zaprasza do odwiedzenia jego strony internetowej: www.dentystawkrakowie.com