Stomatologia i leczenie bruksizmu Kraków

Po czym poznać, że trafiło się w miejsce wyjątkowe? Wystarczy przyjrzeć się pracującym tam osobom. Głęboko wierzymy, że o nieprzeciętności gabinetu decydują ludzie- w projekt ipokrzyku.pl zaangażowała się banda pozytywnie zakręconych pasjonatów różnych dziedzin. Każdy jest wielką indywidualnością, a przy tym zapaleńcem niewierzącym w niemożliwe. Oto nasz team- poznaj nas bliżej!

 • lekarz dentysta Magdalena Szajnar kapitan zespołu
  Lek. dent. Magdalena Szajnar

  Magdalena Szajnar

  Lek. dent. Magdalena Szajnar- założycielka projektu ipokrzyku.pl. Specjalizuje się w leczeniu bruksizmu, protetyce i endodoncji. Czuwa nad kreowaniem wielospecjalistycznych, holistycznych planów leczenia, będących znakiem rozpoznawczym Centrum Stomatologii i Leczenia Bruksizmu ipokrzyku.pl.

  Magdalena Szajnar, pierwsza tego imienia, zrodzona w Stalowej, Matka Założycielka projektu ipokrzyku.pl, pogromczyni dentofobii, przodowniczka kanałów i protetyki, poskromicielka bruksizmu, artystka w swoim fachu. Pasjonatka stomatologii i medycyny estetycznej. W medycynie czy na morzu nie lęka się przeciwnych wichrów, nie ma dla niej rzeczy niewykonalnych. Pewnie dzierży ster i nieustraszenie wiedzie na spokojne wody, zarówno łódź, jak i zestresowanego Pacjenta. Typ człowieka, co to gdy życie daje same cytryny, bierze się za robienie lemoniady 😉 Chętnie dzieli się swoją wiedzą i doświadczeniem z pozostałymi członkami ekipy- doczekała się się już kilkorga „dentystycznych dzieci”. Jako osoba o niespożytej energii ma milion pomysłów na minutę. Z kolei swoim zaraźliwym śmiechem i poczuciem humoru rozkłada na łopatki nawet najbardziej zestresowanych wizytą w gabinecie stomatologicznym. Dlatego Pacjenci potrafią szukać dziury w całym (zębie) byle się z nią spotkać. Nie ma dla niej przypadków beznadziejnych, podczas gdy nad bardziej skomplikowanymi musi się tylko chwilę zastanowić 😉
  Magdalena Szajnar – ZnanyLekarz.pl

  Więcej
 • Maciej Bereś
  Lek. dent. Maciej Bereś

  Maciej Bereś

  Lek. dent. Maciej Bereś- pozytywnie zakręcony implantolog, specjalizuje się w skomplikowanych zabiegach chirurgicznych i implantologicznych.

  Stomatolog w trakcie specjalizacji z chirurgii. Pasjonat implantologii . Maciej Bereś do zespołu został zwerbowany spontanicznie i został z nami na dłużej. Jak sam mawia, to najlepsza praca jaką kiedykolwiek miał.

  To właśnie on, wraz z doktor Magdaleną Szajnar, przeprowadza w ipokrzyku.pl zabiegi w systemie
  All-on-4®, czyli spektakularne metamorfozy uśmiechu w jeden dzień. Choć sam nazywa się lekarzem dentystą od wielu boleści, możecie być pewni, że bólu na wizycie u doktora Beresia nie zaznacie. Pewną ręką przeprowadzi Was przez najbardziej skomplikowaną ekstrakcję, resekcję, regenerację kości czy implantację. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie zaskarbiło mu olbrzymie grono wdzięcznych Pacjentów.

  Jego sposób bycia, anielska cierpliwość nie są dziełem przypadku. Nad tymi cechami lek.dent Maciej Bereś pracował
  od najmłodszych lat podczas wędkarskich eskapad. Aktualnie największą miłością oraz wytchnieniem dla doktora, zaraz po przepięknej małżonce są czarne jednoślady, z którymi jest zrośnięty jak jedna materia.

  Tak więc jeśli szukaliście lekarza o kojącym działaniu. Lekarza o piekielnej inteligencji.
  A do tego cenicie sobie relacje okraszone nutką bezceremonialnego humoru i macie elastyczne podejście do punktualności… To gratulujemy! Właśnie znaleźliście Waszego ulubionego stomatologa 😉

  Więcej
 • Przemysław Broda
  Lek. dent. Przemysław Broda

  Przemysław Broda

  Lek. dent. Przemysław Broda- pasjonat endodoncji, którego wiedza, dokładność i cierpliwość nie mają sobie równych. W IPOKRZYKU.PL specjalizuje się w leczeniu kanałowym w powiększeniu mikroskopowym.

  Dr Przemysław Broda to kolejna wyjątkowa postać na pokładzie ipokrzyku.pl. Zęby z bliska po raz pierwszy zobaczył w wieku 6 lat w gabinecie swojej mamy. I od tamtej pory zupełnie nie może przestać się im przyglądać 😉 A przygląda się im zawsze bardzo precyzyjnie i rzetelnie. Doskonale bowiem zdaje sobie sprawę, że w trakcie leczenia liczy się każdy najmniejszy szczegół, każdy detal. Dlatego ze spokojem i opanowaniem stara się uratować każdego zęba. W ipokrzyku.pl dr Przemysław Broda zajmuje się leczeniem endodontycznym, a jego głównym, niezastąpionym narzędziem pracy jest mikroskop.

  Natomiast prywatnie, dr Broda każdą wolną chwilę poświęca na odkrywanie nowych zakątków- zwiedził już spory kawałek świata. Pasjonat pięknych ujęć i niepowtarzalnych kadrów. W górach czuje się jak w domu, a one, podobnie jak książki, stanowią jego największą inspirację. Jak sam o sobie mówi, jest miłośnikiem jogi i wyśmienitej kawy, bez której, tak jak i swojej drugiej połówki, nie może żyć.

  Więcej
 • Monika Sumera
  Lek. dent. Monika Sumera

  Monika Sumera

  Lek. dent. Monika Sumera- mistrzyni precyzji, wcielenie cierpliwości i empatii. Specjalizuje się w leczeniu zachowawczym i estetycznych odbudowach zębów w powiększeniu mikroskopowym.

  Opowieść o doktor Monice Sumerze najlepiej rozpocząć od… butów! Ale jesteście w błędzie, jeśli sądzicie, że chodzi o fikuśne szpilki. Okazuje się bowiem, że sporo opowiedzieć o niej mogłyby buty do chodzenia po górach, które zwiedziły z nią pół świata. To właśnie w nich zdobywa szlaki… ale bez wspinaczki, bo ma lęk wysokości 😉 Towarzyszą jej wiernie we wszystkich podróżach, gdyż dr Monika Sumera każdą wolną chwilę spędza w naturze, głównie w swoich ukochanych górach, pod namiotem, gotując na ognisku. Dr Monika to taki trochę nasz ipokrzykowy Bear Grylls 😉 Lubi zaszyć się w jakimś urokliwym miejscu, nacieszyć oczy pięknem przyrody, z dala od zgiełku i tłumów. Właśnie tak najlepiej odpoczywa i łapie dystans. I może tu leży sekret jej niezwykłego spokoju i opanowania, które tak cenią sobie jej Pacjenci.

  To właśnie podróże nauczyły dr Monikę perfekcyjnego planowania, elastyczności i pokory w dążeniu do celu, pomimo napotkanych przeszkód i przeciwności, również w pracy stomatologa.W ipokrzyku.pl doktor Monika Sumera zajmuje się leczeniem zachowawczym i estetycznymi odbudowami zębów pod mikroskopem. Jej staranność, precyzję działania i zmysł estetyczny podziwia cały zespół.  Jak sama mówi- musi być najlepiej. A nawet lepiej niż najlepiej, bo cały czas stara się rozwijać i przeć do przodu. Swoją cierpliwością, empatią, wdziękiem i życzliwością podbija serca zarówno zespołu, jak i Pacjentów.

  Więcej
 • lekarz dentysta Emil Sułek chirurg
  Lek. dent. Emil Sułek

  Emil Sułek

  Lek. dent. Emil Sułek- chirurg o gołębim sercu. Specjalizuje się w ekstrakcjach, skomplikowanych zabiegach chirurgicznych i leczeniu implatologicznym.

  Doktor Emil Sułek- chirurg, niemający nic wspólnego z katem i przysłowiowym dentystą- sadystą. To empatyczny lekarz z sercem na dłoni, którego misją jest podarowanie swoim Pacjentom możliwie największej porcji komfortu, delikatności i profesjonalizmu. Którego nadrzędnym celem jest prowadzenie leczenia w sposób, jakiego sam by oczekiwał dla swoich najbliższych. Doktor Emil Sułek wyrwanie kojarzy wyłącznie z weekendowym rytuałem w niewyszukanych krakowskich klubach, w gabinecie stomatologicznym preferuje subtelniejsze określenia. Do ekstrakcji podchodzi z maestrią, uzbrojony w doświadczenie, odpowiednią technikę i nowoczesny sprzęt. Zdaje sobie sprawę, że zabieg chirurgiczny wymaga znacznie większej wiedzy i zmysłu technicznego niż złożenie mebla ze skandynawskiej sieciówki. Poczucie humoru, wyrozumiałość i pasja to cechy, które go najlepiej opisują. Wyczerpująco odpowiada na wszelkie pytania, ale to nie wszystko. Podczas wizyt doradza, porozmawia i pożartuje. Pro tip, jeśli koniecznie chcesz uniknąć zabiegu w danym dniu i zebrać więcej odwagi. Wystarczy zagaić o motocyklach czy podróżach, a z pewnością konieczne będzie ustalenie nowego terminu…

  Więcej
 • Katarzyna Tybor architekt wnętrz
  Katarzyna Tybor

  Katarzyna Tybor

  Najlepsza przyjaciółka Centrum Stomatologii i Leczenia Bruksizmu ipokrzyku.pl. Doskonały architekt wnętrz i projektantka w jednym, w lot odgadująca i realizująca z pasją oczekiwania swoich klientów.

  Katarzyna Tybor- nasz Dream Maker, chodząca inspiracja. Dołączyła do nas pod wpływem impulsu. Z Panią Kapitan dogadały się w 15 minut. Jak sama stwierdziła „łatwo nie będzie, ale to będzie mega wyzwanie, wchodzę w to!”. Czy to tylko architekt wnętrz? Tylko dekoratorka? Projektantka? Nigdy w życiu! Katarzyna Tybor została zasymilowana przez zespół jako serce i rozum gabinetu, bo wytyczne sanepidowskie i bhp ma w małym paluszku. A ponadto bezbłędnie odczytuje wizje i oczekiwania zleceniodawcy… Wulkan energii, stanowcza góralka, przepiękny człowiek, nie tylko jeśli chodzi o fizjonomię, ale i duszę, najlepszy przyjaciel ipokrzyku.pl. Myślicie może, że to mieszanka wybuchowa? Dokładnie tak jest 😉 Do tego z uporem maniaka będzie tłumaczyła co można, a czego nie, zręcznie lawirując w aspektach piękna i gustu, opierając się na najnowszych trendach z Mediolanu, a czego nie dotłumaczy, to później zwizualizuje w moodboardach i na wizkach 3D 😉

  Więcej