Lek. dent. KINGA BARAN

Lek. dent. KINGA BARAN

Stomatologia Zachowawcza 

 

Doktor Kinga Baran to prawdziwa perełka stomatologii zachowawczej. Jest absolwentką Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego. W trakcie studiów była członkinią PTSS oraz uczestniczką wielu konferencji. Po studiach dr Baran skupiła się na rozwoju w obszarze stomatologii zachowawczej. Warto tutaj wspomnieć chociażby szkolenie pod okiem dr Dawida Pisuka – „Kompozytowa Rehabilitacja Estetyczna”

 

Jej celem jest przełamanie stereotypu wizyt u dentysty, dlatego zawsze stara się uczynić zabieg jak najbardziej komfortowym i przyjemnym dla Pacjenta. Jak sama mówi, trudno byłoby jej sobie wyobrazić inny zawód. Praca w powiększeniu mikroskopowym i koferdamie pozwala jej tworzyć wypełnienia na najwyższym światowym poziomie. Wizyty u dr Kingi Baran to prawdziwe dental spa!

 

W wolnych chwilach relaksuje się z dobrą lekturą. Szczególnie upodobała sobie reportaże z całego świata. Przepada w nich, by później planować podróże w odległe zakątki. Ostatnio pokochała jogę. Z Azji pochodzi też jej ulubiona kuchnia, choć zdecydowanie woli konsumować niż pichcić. Category

Stomatologia Zachowawcza