Lek. dent. MAGDALENA SZAJNAR

Lek. dent. MAGDALENA SZAJNAR

Kompleksowe plany leczenia, protetyka, endodoncja 

 

Magdalena Szajnar– twórczyni i założycielka projektu IPOKRZYKU.PL. To bardziej niż pewne, że na początku drogi w naszej klinice traficie na konsultacje właśnie do niej. Jej specjalnością są holistyczne, wielospecjalistyczne plany leczenia, znak rozpoznawczy naszej kliniki!
Dr Szajnar doskonale czuje się również w estetycznych przebudowach protetycznych, protetyce oraz endodoncji.

 

Kluczem do udanego i bezpiecznie zrealizowanego leczenia jest dla niej KOMPLEKSOWY PLAN LECZENIA, który opracowuje w porozumieniu z lekarzami innych specjalizacji. To właśnie dr Magdalena Szajnar jest główną siłą sprawczą niesamowitych metamorfoz uśmiechu naszych Pacjentów. Wraz z doktorem Maciejem Beresiem przeprowadza spektakularne rekonstrukcje bezzębia metodą All-on-.

 

Jest inspiracją i motywatorem do rozwoju kliniki w kierunku zabiegów operacyjnych z zakresu chirurgii szczękowej, takich jak ortogatyka, czy wprowadzanie implantów zygomatycznych. Na tych polach ściśle współpracuje z dr Markiem Rybickim, czyniąc niemożliwe możliwym.

 

Od wielu lat w swoich publikacjach, jak i codziennej pracy podkreśla silną zależność pomiędzy zdrowym i kompletnym uśmiechem a młodym wyglądem twarzy. Pozostaje niewątpliwą prekursorką stomatologii antiaging w Polsce. Od lat jest również certyfikowanym lekarzem z zakresu medycyny estetycznej.

 

Jest laureatką wielu wyróżnień i konkursów. Począwszy od nadanego przez Pacjentów tytułu Dentysty Roku 2012 w pierwszej edycji tego plebiscytu, po prestiżową nagrodę Polish Businesswomen Award w kategorii Lider najwyższego poziomu leczenia stomatologicznego, otrzymaną w 2020 roku. Od kilku lat jest członkinią grupy Eksperts firmy Nobel Biocare. W zeszłym roku jako pierwszy stomatolog w Polsce została certyfikowanym specjalistą invisaling GO.

 

Kiedy nie zajmuje się metamorfozami naszych pacjentów, żegluje lub pływa na windsurfingu. To właśnie dzięki aktywności fizycznej ładuje baterie i znajduje siłę do stawiania czoła nowym wyzwaniom. Kocha gotować dla bliskich i przyjaciół. W IPOKRZYKU.PL jest niekwestionowaną królową żurku.Category

Kompleksowe plany leczenia, protetyka, endodoncja