Lek. dent. MONIKA SUMERA

Lek. dent. MONIKA SUMERA

Stomatologia Zachowawcza 

 

Dr Monika Sumera to absolwentka Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego w Krakowie. W IPOKRZYKU.PL zajmuje się leczeniem zachowawczym i estetyczną  odbudową zębów pod mikroskopem. Jej staranność, precyzja działania i zmysł estetyczny sprawia, że każdy odbudowany przez nią ząb to małe arcydzieło. 

Cierpliwie wyjaśnia swoim Pacjentom zawiłości przeprowadzanych zabiegów. Jednocześnie koi ich obawy i troszczy się o komfort w trakcie leczenia. Nie wyobraża sobie pracy bez użycia mikroskopu i koferdamu- złotych standardów podczas zabiegów w naszej klinice.

 

Nieustannie poszerza swoje horyzonty i umiejętności na licznych konferencjach, sympozjach, seminariach oraz warsztatach w kraju i za granicą. Główny nacisk kładzie na szkolenia pod kątem przebudowy płaszczyzn zgryzowych u pacjentów z zaawansowanym problemem bruksizmu.

 

Wolne od stomatologii chwile poświęca na przemierzanie świata z plecakiem. Lubi zaszyć się w jakimś urokliwym miejscu, nacieszyć oczy pięknem przyrody z dala od zgiełku i tłumów. Właśnie tak najlepiej odpoczywa i łapie dystans.    

 

Category

Stomatologia Zachowawcza