all-on-4 krakow

All-on-4 ®

Koncepcja, która odmienia życie

Wbrew pozorom problem bezzębia, czyli braku wszystkich zębów w łuku, dotyczy nie tylko osób starszych. Często borykają się z nim także osoby w kwiecie wieku. A przyczyn może być całe mnóstwo. Począwszy od oczywistych, jak zaawansowana próchnica, będąca przyczyną usunięcia wszystkich zębów, poprzez rozmaite choroby ogólnoustrojowe, aż po nieszczęśliwe wypadki, skutkujące utratą zębów… Ale czy to znaczy, że ci Pacjenci skazani są wyłącznie na protezy? Niewygodne w użytkowaniu, wymagające stosowania kleju, niepraktyczne… Oczywiście, że nie! Odpowiedzią jest koncepcja All-on-4 ®.

A tak przy okazji, czy wiecie o czym marzą pacjenci z bezzębiem? Bo my tak! Chcieliby zjeść jabłuszko, takie jędrne i chrupiące. Marzy im się garść orzechów… To proste rzeczy, które potrafią spędzić sen z powiek i podkopać pewność siebie. Takie osoby tęsknią za komfortem, za powrotem utraconych zębów. I często nie wierzą, że to w ogóle możliwe. A jednak!

all-on-4 koncepcja, która odmienia życie
All_on_4

W ipokrzyku.pl Cyfrowym Centrum Stomatologii Estetycznej i Leczenia Bruksizmu, wraz z liderem rynku implantologicznego, marką Nobel Biocare, oferujemy najnowocześniejsze rozwiązanie implanto- protetyczne, które natychmiastowo rozwiązuje problem bezzębia. System All-on-4 ® pozwala już w dniu zabiegu chirurgicznego cieszyć się kompletem pięknych ząbków. Pełnołukowy most, osadzony na 4 implantach w okamgnieniu pozwala odzyskać prawidłowe funkcje żucia, mowy i, co równie ważne, poczucie własnej wartości i pewność siebie. Piękny, szeroki uśmiech już na jednej wizycie? Tak, dzięki All-on-4 ® jest to możliwe!

Dla kogo All-on-4 ®?

Koncepcja All-on-4 ® dedykowana jest Pacjentom zmagającym się z problemem bezzębia bądź innymi problemami stomatologicznymi, które nieuchronnie do bezzębia prowadzą. Dzięki zastosowaniu innowacyjnych autorskich rozwiązań, marka Nobel Biocare stworzyła wyjątkowy system całkowitej odbudowy uzębienia. W związku z tym natychmiastowa rekonstrukcja zębów jest możliwa nawet w obliczu trudnych warunków kostnych.

All-on-4 ® jak to działa?

System All-on-4 ®, stworzony przez producenta implantów Nobel Biocare jest zupełnie innowacyjnym rozwiązaniem. Czyli takim, jakie lubimy najbardziej 😉 Pozwala on na całkowitą odbudowę bezzębia już w trakcie jednego zabiegu. Specjalna powierzchnia TiUnite implantów stosowanych w tej metodzie i opatentowane żłobienia umożliwiają uzyskanie wysokiej stabilizacji pierwotniej i utrzymanie jej przez cały newralgiczny okres gojenia. To właśnie te elementy sprawiają, że implanty można obciążać stałą odbudową tymczasową od razu w dniu zabiegu. Fantastycznie, prawda?

Ale to jeszcze nie wszystko. Dzięki specjalnej technice osadzania implantów pod odpowiednim kątem uzyskujemy stabilność nawet wtedy, kiedy ilość tkanki kostnej u Pacjenta jest minimalna. Niewątpliwie to kolejny wielki atut tej metody. Z kolei dzięki odpowiedniemu nachyleniu implantów w odcinku tylnym Pacjent unika skomplikowanych procedur związanych z przeszczepem kości. Dzięki temu cała procedura nie tylko przebiega szybciej i mniej inwazyjnie. Tym samym jest o wiele mniej kosztowna niż konwencjonalne metody leczenia bezzębia. Same plusy 🙂