lek. dent. Maciej Bereś

chirurgia, implantologia, All-on-4®

Maciej Bereś stomatolog w trakcie specjalizacji z chirurgii. W 2010 ukończył Collegium Medicum Uniwersytetu Jagiellońskiego, uzyskując tytuł lekarza-dentysty. Od tamtego czasu brał udział w niezliczonych konferencjach, kursach czy szkoleniach, stale poszerzając swoją wiedzę i umiejętności. 

Od dawna pasjonuje się implantologią a jego ponadprzeciętne zdolności manualne pomagają naszym pacjentom odzyskać utracony komfort oraz pewność siebie.    

To właśnie on, wraz z doktor Magdaleną Szajnar, przeprowadza w ipokrzyku.pl zabiegi w systemie All-on-4®, czyli spektakularne metamorfozy uśmiechu w jeden dzień. 

Pewną ręką przeprowadzi Was przez najbardziej skomplikowane ekstrakcje, resekcje, regeneracje kości czy implantację. Ponad dziesięcioletnie doświadczenie w zawodzie zaskarbiło mu olbrzymie grono wdzięcznych Pacjentów. 

Aktualnie największą miłością oraz wytchnieniem dla doktora, zaraz po przepięknej małżonce są jednoślady, z którymi jest zrośnięty jak jedna materia. Motocyklowe wycieczki to jego ogromna pasja. Wytchnienia dają mu również wędkarskie eskapady.