Weronika Wojciechowska

Asysta stomatologiczna, higienizacja

Dyplomowana higienistka stomatologiczna Weronika Wojciechowska do zespołu ipokrzyku.pl dołączyła by dbać o szczery i zdrowy uśmiech naszych Pacjentów zarówno w gabinecie higieny, jak i asystując przy zabiegach wszystkich specjalizacji. 

Na 5 roku studiów na Wydziale Chemii Uniwersytetu Jagiellońskiego poczuła chemię do stomatologii i postanowiła zająć się profilaktyką zdrowia jamy ustnej. Higienizacja i wybielanie wykonywane przez Weronikę przypominają bardziej zabiegi w SPA niż w gabinecie stomatologicznym. Za punkt honoru wzięła sobie dbałość o najwyższy komfort i wygodę pacjenta w połączeniu z perfekcyjnie przeprowadzonym zabiegiem. Jej instruktaże higieny to zawsze garść praktycznych porad i ciekawostek z licznych konferencji i szkoleń, w których z przyjemnością uczestniczy. 

Weronika uwielbia wszystko co włoskie – od rzymskich uliczek po pizza napoletana. W wolnych chwilach ucieka poza miasto cieszyć oko zielonymi krajobrazami podczas pieszych wędrówek, a jej najnowszą zajawką są zajęcia na basenie.